Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček. 4525 hodnocení
5
4305x
4
109x
3
27x
2
19x
1
65x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Výpis hodnocení

KH Avatar autora Kateřina Hasmanová Hodnocení obchodu je 4 z 5 hvězdiček. 17.6.2020
Jsem spokojená, komunikace i zboží bylo v pořádku. Jenom je trochu delší dodací lhůta. Jinak určitě doporučuji :-)
ZP Avatar autora Zdeňka Popršteinová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 17.6.2020
Naprosto spokojená, mohu jen doporučit!!!
JM Avatar autora Jaroslava Martinova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 17.6.2020
zbozi prislo brzo a jsem snim spokojena
SR Avatar autora Stanislav Ross Hodnocení obchodu je 4 z 5 hvězdiček. 17.6.2020
Malilinké zmatky, ale jinak OK.
BO Avatar autora Barbora Opeltová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 16.6.2020
Rychlost, kvalita, za mne super!
JP Avatar autora Jaroslava Procházková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 15.6.2020
Spokojena.
PM Avatar autora Petra Mukenšnáblová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 14.6.2020
Rychle vyřízeno k mé spokojenosti. Doporučuji!!
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 14.6.2020
Nakupoval jsem zde poprvé, velký výběr zboží a hlavně cenově zajímavé.
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 13.6.2020
Kvalitní tričko za super cenu a bleskurychlé doručení na výdejní místo.
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 12.6.2020
perfektní zboží, dobrá komunikace a poradenství
AŠ Avatar autora Anatolij Šipoš Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 12.6.2020
Rychlé a bezproblémové vyřízení objednávky. Děkuji.
JK Avatar autora Jiřina Kučerova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 11.6.2020
spokojena
RH Avatar autora Růžena Hrubá Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 11.6.2020
Za mě naprostá spokojenost!
M Avatar autora Martin Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 11.6.2020
Vše super, rychlé dodání. Čepice naprosto splnila mé očekávání.
IM Avatar autora Ivana Šmalcl Mezenská Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 11.6.2020
Vše super, rychle dodání.
NK Avatar autora Naďa Krčálovà Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 11.6.2020
Vše ok, super materiál
FZ Avatar autora Filip Gabriel Zabka Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 10.6.2020
Fajn mikina
KP Avatar autora Kateřina Pešáková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 10.6.2020
Super obchod
VH Avatar autora Veronika Hnátková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 10.6.2020
super
LB Avatar autora Lenka Bartoszová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 10.6.2020
Jeden den objednáno - druhý den doma. Super

Ovládací prvky výpisu

4534 položek celkem