Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček. 4525 hodnocení
5
4305x
4
109x
3
27x
2
19x
1
65x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Výpis hodnocení

I Avatar autora Ivana Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 5.11.2020
ano velmi spokojena
Avatar autora Hodnocení obchodu je 2 z 5 hvězdiček. 5.11.2020
objednána 2 trička, 1 z toho přišlo rozpárané :(
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 5.11.2020
+ vše v pořádku

Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 4.11.2020
+ Velký výběr
+ Rychlé jednání
+ Přijatelné ceny
+ Kvalitní zboží

DČ Avatar autora David Čápka Hodnocení obchodu je 4 z 5 hvězdiček. 4.11.2020
Nejsou udané velikosti, někdy je M větší než L (konkrétně není rozměr u mikin), trefil jsem spíše náhodou. Je tu nějaký článek o nástroji co usnadňuje výběr velikostí, ale není to reálně zprovozněné.
PR Avatar autora Pavla Rožánková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 4.11.2020
Doporučuji
VP Avatar autora Věra Petříková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 3.11.2020
Moc
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 2.11.2020
+ Velmi vstřícná komunikace!!!

J Avatar autora Jakub Hodnocení obchodu je 4 z 5 hvězdiček. 2.11.2020
Zboží perfektní, dodání na můj vkus pomalejší. Objednáno v pondělí (večer), obdrženo v pátek.
K Avatar autora Karel Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 2.11.2020
Spokojenost,rychlost i v této neblahé době
L Avatar autora Lucie Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 2.11.2020
Vše v naprostém pořádku, čepice je přesně jako na obrázku, bleskové doručení zboží. 100% spokojenost. Děkuji.
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 1.11.2020
Rychlost a kvalita,díky
R Avatar autora Renata Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 1.11.2020
Spokojenost se vším.
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 1.11.2020
Opravdu kvalitní ponožky.
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 1.11.2020
+ široký sortiment kvalitního zboží, zejména tašek

Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 31.10.2020
Vše v naprostém pořádku, zboží vypadá přesně jako na obrázku, doručení bylo přímo bleskové. 100% spokojenost, děkuji.
ŠV Avatar autora Šárka Vrbová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 30.10.2020
Velká spokojenost s rychlostí dodání. Kvalita zboží vynikající.
DM Avatar autora Denisa Mrázková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 30.10.2020
Spokojenost, výborná a rychlá komunikace i dodání
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 30.10.2020
sympatická milá prodavačka
JK Avatar autora Jaromír Klazar Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 30.10.2020
Byl jsem velmi spokojen.

Ovládací prvky výpisu

4534 položek celkem