AKTUÁLNĚ PROBÍHÁ KOMPLETNÍ VÝPRODEJ SKLADOVÝCH ZÁSOB. CENY POUZE DO VYPRODÁNÍ! SLEVY NA VŠE (SKLADEM) AŽ 60 %

Asistentka prodeje

Víte, jaký je rozdíl mezi prodavačkou a asistentkou prodeje? Pokud ano, jsme na stejné vlně :)

 

Vaší PRACOVNÍ NÁPLNÍ bude:

✔️ Aktivní obsluha zákazníků, poradit, vybrat, doporučit. Nabízíme trička, mikiny, polokošile, košile, pracovní i volnočasové. Kromě oblečení tady máme slušnou škálu doplňků, od pásků, přes šátky, ledvinky, batohy, nákupní tašky a mnoho jiného.

✔️ ZOOT.kabinka - potkat se s naším zákazníkem je zkrátka radost! Je jedno, jestli se jedná o naši objednávku, nebo ZOOT, jsme tady pro všechny.

✔️ Starost o prodejnu - setřít prach, vytřít i vyluxovat, udržet prodejnu připravenou na zákazníky.

✔️ Telefonní kontakt se zákazníky - připomenout nevyzvednutou zásilku, zavolat ohledně nedostupné položky nebo po telefonu poradit s výběrem položky.

 

BEZ ČEHO SE NEOBEJDEME?

✔️ Pracovní doba je 6 hodinová, od 9 do 15:30 nebo od 11:30 do 18 hodin , s tím nehneme. Naopak se v případě většího objemu práce můžeme domluvit na delší pracovní době. Pro naše zákazníky máme otevřeno denně od 9:00 do 18:00.

✔️ Prozákaznický přístup - ať máš říct svůj názor na to, jak to zákaznici sluší, nebo řešit reklamaci, bez kladného postoje se to neobejde. Nemusíš se bát, vždycky tady s tebou někdo bude. První kontakt je ale nenahraditelný.

✔️ Práce s počítačem - zaučíme tě do všech systémů, které využíváme. Samozřejmě postupně, i tak je ale potřeba nebát se plavat i v neznámých vodách.

✔️ Nebojíš se ozvat - Připomenout zákazníkovi vyzvednutí objednávky, vyřešit nesrovnalosti, odpovědět na dotaz, s telefonem musíš kamarádit. Budeme rádi pokud budeš mít nějaké zkušenosti s prodejem/obsluhou, není to však podmínkou. Více nám záleží na ochotě se učit a chuti do práce.

✔️ Zájem o módu a odívání, radost z barev a materiálů. Pokud se v této oblasti cítíš jako ryba ve vodě, bude to tvá práce snů.

 

Práce na hlavní pracovní poměr s nástupem 170,- Kč za hodinu V případě oboustranné spokojenosti věříme v dlouhodobou spolupráci. Nástup možný ihned.

Výplata na měsíční bázi, k 15. dni v měsíci (možná záloha v průběhu měsíce).